Menu
Your Cart

Puff

Gösterilen: 1 ile 36 arası, toplam: 50 (2 Sayfa)

Puff

Tek kullanımlık puff bar ve diğer ürünler bu alanda listelenmektedir.

Aşşağıdaki puff markaları buharkeyf tarafından %100 orjinal ve uygun fiyata satılmaktadır.

Puff Bar

Nasty Fix

Nord Bar

Tugboat

Elf bar

Vozol

Türkiyede gelişen elektronik sigara sektörü her geçen gün değişmekte ve yenilenmektedir.En popüler elektronik sigara markaları bu gelişmeye katılarak hemen puff üretimlerine hız vermiştir fakat elektronik sigara markaları hariç, puff sektörüne daha çok yeni markalar giriş yapmıştır.

Vozol ve Elf bar,Puff bar firmaları bu firmalardan sadece bazılarıdır.

Buharkeyf sizlere en uygun fiyata ve %100 orjinal olarak puff ürünleri sunar, sizlere sunduğumuz bu puff ürünlerini güvenle ve aynı gün kargo imkanı ile hemen satın alabilirsiniz.

2016 yılından bu yana 450 bin sipariş teslim ettiğimiz için müşterilerimizin çoğu tarafından takdir edilen ve her zaman tercih edilen bir firma olduk.

Şimdi sizlere puff bar ve puff'lar hakkında daha detaylı bilgiler vereceğiz.

Puff Bar Nedir?

Puff ürünleri 2019 yılında piyasaya çıkmış ve kısa sürede kullanıcılar tarafından beğeni görmüş eşsiz lezzetli ve tek kullanımlık elektronik sigara cihazlarıdır.Belli bir çekim oranına sahip olan bu puff ürünleri, 300-500-5000-10000 gibi çekim adetleri sunar ve o çekim bittiğinde kullanılamaz hale gelir.İlk başlarda sarj edilmeden üretilen puff ürünleri talep doğrultusunda ve çekim hacminin artması sonucunda sarj edilebilir halede gelmiştir.Bu nedenle örnek vermek gerekirse, 10000 çekim sunan bir vozol puff ürünü bitene kadar sarj edilerek kullanılabilir.

Geleneksel sigarayı bırakma konusunda eşsiz bir tercih olan puff ürünleri, hem lezzetli ve eşsiz aromaları ile hemde pratik ve küçük boyutları ile oldukça tercih edilen bir üründür.Ağız kokusu ve diş sararması gibi tütün sigarasının bırakmış olduğu etkileri bırakmaz ve rahat bir yaşam sunar.

Kullandığınız ortamda pis koku bırakmaz ve sinmez.Buhar teknoloji kullanıldığı için puff ürünleri hem daha sağlıklı hem daha pratik bir üründür.

Puff Bar Nasıl Kullanılır ?

Puff ürünleri tütün sigarasından %95 daha az zararlı olduğu hastane ve üniversite araştırmalarınca sabitlenmiştir.Ürünün kullanımı oldukça kolay ve pratiktir, ürünü kutusundan çıkarttıktan sonra ambalajları sökünüz ve direk çekmeye başlayabilirsiniz.Beğendiğiniz veya beğenceğinizi düşündüğünüz aromaları tercih etmeniz ürünü daha rahat ve severek kullanmanız açısından önemlidir.Eğer keyfi kullanım sağlıyorsanız düşük puff sunan cihazları tercih etmeniz daha güzel olacaktır.

Eğer geleneksel sigaradan kurtulmak için kullanıcaksanız yüksek adetli çekim ürünlerini tercih etmeniz daha sağlıklı ve tasarruflu olacaktır.

5000 çekimli bir puff cihazı, günde 1 paket sigara içicileri için 1 hafta veya 1.5 hafta kadar bile götürebilmektedir.10000 çekimli puffda ise en az 15 gün kullanım sağlayabilirsiniz.

Pufflar Yeniden Doldurulabilirmi ?

Üretim amaçlarına uygun olmasada puff ürünlerini yeniden doldurarak kullanan bir çok müşterimiz mevcuttur.Salt likit kullanan puff cihazlarına yeniden doldurmak için Salt likit kategorisinden likit alarak ve youtube üzerinden hangi cihaza puffa dolum yapılacaksa videosu izlenerek öğrenilebilir.

Fakat coil yanarsa ürün kullanılmaz hale gelebilir, o nedenle ürünü kullanırken daha az nefesle çekim yaparsanız coil ömrünü uzatmış olursunuz.

Puff Bar Aromaları Nelerdir?

Puff cihazları genelde aynı aromalarda ürün çıkartırlar.En beğenilen aromalardan oluşan puff çeşitleri, eşsiz aromalar ve lezzetler sunar.

Puff cihazları aşşağıdaki aromalardan oluşur;


Meyve Çeşitleri

Kahve Çeşitleri

Tütün Çeşitleri

Krema ve Pastane Çeşitleri

Mix ve Buzlu Mentollü Çeşitler


Sizlerde beğebileceğinizi düşündüğünüz puff aromalarından özenle seçim yapınız ve siparişinizi bu doğrultuda vermeye dikkat ediniz.


Puff Fiyatları

Puff ürünleri her geçen gün yeni çeşitler ve ürünler piyasaya sürmektedir, bu nedenle fiyatlar özellikler ve güncellemelere göre çok değişmektedir.Sizlere vereceğimiz fiyatları güncel kura göre ve şuanki fiyatlandırmalardır.300 çekimlik bir puff 120 lirayken çekimin gücü ve büyüklüğüne bağlı olarakda fiyatlar çok oynamaktadır.
Örnek vermemiz gerekirse 1000 çekimlik bir puff şuanki güncel fiyatı 200 lira civarıdır.
5000 çekimlik bir vozol alien puffu 400TL fiyatlarındadır.
10000 çekimlik bir puff ise 500TL civarında fiyatlanmaktadır.
Seçimlerinizi bu fiyatları göze alarak satın alım gerçekleştirebilirsiniz.

Saygılarımızla.