Menu
Your Cart

Nasty Juice Salt Likit

Gösterilen: 1 ile 35 arası, toplam: 35 (1 Sayfa)

Nasty Juice Salt Likit

Nasty Juice salt e-sigara likidi, dünyanın her yerinde olduğu gibi ülkemizdeki elektronik sigara tutkunları tarafından da en çok tercih edilen popüler premium likitler arasında yer almaktadır. Elektronik sigara likitleri arasında kalite ve aroma lezzeti bakımından üstün ve benzersiz bir kalite sunan  Nasty Juice Salt Likit 2014 yılından bu yana piyasada yer almaktadır. İlk olarak premium likitlerini müşterilerinin kullanımına sunduktan sonra yoğun beğeni kazanmasıyla birlikte son dönemin öne çıkan pod mod e-sigara cihazlarında kullanılan salt likit çeşitleriyle de kendine kısa sürede geniş bir hayran kitlesi bulmuştur.

Özellikle tatlı ve meyvemsi aromaları ile sektörde ayrı bir konum sahibi olan Nasty Juice premium likit fiyatları bakımından da hayranlarını memnun etmektedir. Nasty Juice salt likitlerinde diğer premium likitlere oranla daha fazla VG oranı bulunmaktadır. Bu sayede rahat ciğer çekimi sağlanmaktadır. Ayrıca pod mod cihazlarda dahi yüksek buhar performansı sağlayarak kullanıcılarına doyurucu bir performans sunmaktadır. Öte yandan Nasty Juice salt likit çeşitlerinin her birinin içinde eser miktarda aroma arttırıcı olarak diacetyl kullanılmaktadır. Bu sayede pod mod elektronik sigara cihazlarında kullanılan likidin kıvam arttırıcı olmasının yanında doyurucu bir tat bulunmaktadır.

Nasty Juice Salt Likit Çeşitleri Nelerdir?

İnternet üzerinden faaliyetlerini sürdüren firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde bulabileceğiniz Nasty Juice Salt Likit çeşitleri, son dönemde özellikle düşük watt özellikleri bulunan pod mod e-sigara cihazlarında kaliteli ve premium likit kullanmak isteyen elektronik sigara tutkunlarının en çok tercih ettiği ürünlerdendir. Firmamızda uygun fiyatlı olarak satışa sunulan Nasty Juice Salt Likit çeşitlerinden bazıları şunlardır:

·         Nasty Juice Salt Likit Reborn Silver Blend Premium 30 ml

·         Nasty Juice Salt Likit Reborn Bronze Blend Premium 30 ml

·         Nasty Juice Salt Likit Reborn Cush Man Premium 30 ml

·         Nasty Juice Salt Likit Bad Blood Premium 30 ml

·         Nasty Juice Salt Likit Reborn Asap Grape Premium 30 ml

·         Nasty Juice Salt Likit Reborn Slow Blow Premium 30 ml