Menu
Your Cart

Loaded Salt Likit

Loaded Salt Likit

Loaded salt e-sigara likidi, Amerikan menşeli premium elektronik sigara likit üreticisi Loaded firmasının özellikle pod mod e-sigara cihazı kullanan müşterilerin beğenisine sunduğu modellerden oluşmaktadır. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kendine geniş bir elektronik sigara kullanıcı kitlesi edinen pod mod cihazların yaygınlaşmasının ardından salt likit markaları da yoğun talep görmektedir. Bu markalar arasında sektörün en çok tercih edilen markası ise Loaded Salt Likit ürünleri ile ABD şirketi Loaded olarak kabul edilmektedir.

Loaded Salt Likit ürünleri özellikle düşük direnç gösteren cihazlarda kullanılması için amaçlanmamıştır. Dolayısıyla pod mod cihazların dışında düşük direnç gösteren elektronik sigara cihazlarında kullanılması tavsiye edilmemektedir. Loaded Salt Likit yorumları hakkında araştırma yapıldığında da pek çok e-sigara tutkununun vaep pod sistemlerinde ve ultra düşük çıkışa sahip atomizer ya da modlarda kullandıkları bu premium likitten ne kadar memnun oldukları görülmektedir.

Loaded Salt Likit Çeşitleri Nelerdir?

Loaded Salt Likit bileşenleri içinde her nikotin tuzunda önemli ölçüde daha yüksek seviyelerde nikotin içermektedir. Bunun yanı sıra N Base içeriklerinde bulunan nikotin oranı, nikotin tuuzndan çok daha yüksek oranda PH derecesine sahiptir. Ayrıca bu kimyasal madde daha çok alkali olmasıyla öne çıkmaktadır. Elektronik sigara kullanıcıları arasında deneyimli veya deneyimsiz demeden nikotin tuzu olarak kullanılan Loaded Salt Likit çeşitleri şunlardan oluşmaktadır:

·         Loaded Salt Likit Glazed Donut 30 ml

·         Loaded Salt Likit Strawberry Jelly Donut 30 ml

·         Loaded Salt Likit Cran Apple Juice 30 ml

Düşük watt değerlerinde çalışan kartuşlu yani pod cihazlara uyumlu olarak kullanıma sunulan premium likitlerden biri olan Loaded Salt Likit elektronik sigara tutkunları arasında nikotin tuzu olarak adlandırılmaktadır. Nikotin tuzunu uzun süre kullanmadığınızda çeşitli yoksunluk belirtileri hissedersiniz. Halsizlik ve düşük tansiyon bunlar arasında yer almaktadır.

İnternet üzerinden faaliyetlerini sürdüren firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde yer alan Loaded Salt Likit çeşitlerine ulaşarak en uygun fiyatlarla pod mod e-sigara cihazınızda kullanabileceğiniz premium likitlere sahip olabilirsiniz. Firmamızın indirimli fiyatlarını takip etmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.