Menu
Your Cart

Cuttwood Salt Likit

Cuttwood Salt Likit

Cuttwood Salt e-sigara likidi, son dönemde en çok tercih edilen son teknoloji elektronik sigara cihazlarında kullanılan salt likitler arasında yer almaktadır. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Cuttwood Salt Likit, esasında "Salt Nicotine" kelimelerinin kısaltılmış hali olarak da elektronik sigara kullanıcıları arasında Salt Nic şeklinde telaffuz edilen preimum kalitedeki likitler arasında yer almaktadır.

Elektronik sigara dünyasında deneyimli olsun veya olmasın pek çok kişinin kullandığı Cuttwood Salt Likit, özellikle son dönemin trend cihazları arasında kabul edilen pod mod e-sigara cihazlarının geniş bir kullanım ağına sahip olmasının ardından kısa sürede popüler bir hale gelmiştir. Cuttwood Salt Likit çeşitleri göz önünde bulundurulduğunda özellikle e-sigara dünyasına yeni adım atmış deneyimsiz kişiler kadar bu alanda pek çok farklı e-sigara cihazı kullanıp birbirinden farklı elektronik sigara likitlerini tecrübe etmiş profesyonel elektronik sigara tutkunlarına da hitap etmektedir.

Cuttwood Salt Likit Nedir?

Cutwood markasının piyasaya sürdüğü ve pod mod e-sigara likidi olarak kullanılan salt likitler, ülkemizde de geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Elektronik sigara tutkunları arasında uluslararası alanda "salt nic" olarak da adlandırılan bu likitler, farklı yollardan elde edilen bir likit bileşenidir. Her ne kadar elektronik sigara dünyasında nikotin tuzu olarak adlandırılsa da salt likit, yapı olarak normal tuza benzemesine rağmen esasında tuz olarak adlandırılamayacak derecede farklı bir kimyasal bileşenlere sahiptir.

Salt likit, tütün yapraklarından nikotin elde etme işleminde ortaya çıkan asitin bileşen içeriğine girmesine izin vermektedir. Nikotin tuzu genellikle nikotin yapraklarının üzerinde bulunmaktadır. Bu sebeple salt likidin temel bileşenini oluşturan içerikte kullanılan nikotin türünün normal nikotinden daha tuzlu ve asitli bir tada sahip olmasını sağlamaktadır.

Cuttwood Salt Likit Çeşitleri Nelerdir?

İnternet üzerinden faaliyetlerini sürdüren firmamızın da geniş ürün yelpazesi içinde bulabileceğiniz Cuttwood Salt Likit çeşitleri şunlardan oluşmaktadır:

·         Cuttwood Boss Reserve Salt Likit

·         Cuttwood Tobacco Trail Salt Likit

·         Cuttwood Unicorn Milk Salt Likit

·         Cuttwood Sugar Drizzle Salt Likit