Menu
Your Cart

Nasty Juice Premium Likit

Gösterilen: 1 ile 36 arası, toplam: 40 (2 Sayfa)

Nasty Juice

Nasty Juice Likit

Elektronik sigara kullanımının özellikle son yıllarda tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de artış göstermesiyle birlikte en kaliteli likit markaları arasında gösterilen Nasty Juice premium likit ürünleri de e-sigara tutkunları tarafından yoğun talep görmektedir. İlk bakışta diğer elektronik sigara likidi üreticilerinin satışa sunduğu premium likitlere oranla pek çok farklılığa sahip olduğu görülen Nasty Juice premium likit, müşterilerinin beğenisine sunduğu tüm ürünlerde onlara ayrıcalıklı olduğunu profesyonel bir şekilde hissettirmeyi başarmaktadır.

Özellikle tasarım harikası özel alüminyum şişelerde muhafaza edilen Nasty Juice premium likit sahip olduğu benzersiz özellikleri ile her zevke hitap etmektedir. Bunun yanı sıra e-sigara kullanıcılarını ayrıcalıklı hissettiren birtakım avantajlara sahip olan Nasty Juice premium likit ürünleri bu yüzden elektronik sigara tutkunları arasında yoğun talep görmeye devam etmektedir.

Nasty Juice Premium Likit Çeşitleri Nelerdir?

Son yıllarda internet üzerinde elektronik sigara tutkunlarının sıklıkla yaptığı araştırmalardan biri de premium likit önerileri hakkındadır. Elektronik sigara tutkusunu her daim en kaliteli şekilde yaşamak isteyen müşterilere yönelik çok avantajlı premium likitler üreten Nasty Juice premium likit markası bu sebeple tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde yoğun talep görmeye devam etmektedir. Nasty Juice premium likit çeşitleri her damak zevkine uygun ve yoğun buhar deneyimi yaşatan ürünlerden oluşmaktadır. Genel olarak yerli elektronik sigara kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen ürünler şunlardan oluşmaktadır:

·         Nasty Juice Bad Blood premium likit

·         Nasty Juice Bronze Blend premium likit

·         Nasty Juice Trap Queen Salt premium likit

·         Nasty Juice Wicked Haze premium likit

·         Nasty Juice Tobacco Series Silver Blend premium likit

·         Nasty Juice Tobacco Series Bronze Blend premium likit

·         Nasty Juice Tobacco Series Gold Blend premium likit

·         Nasty Juice Devil Teeth premium likit

·         Nasty Juice Green Ape premium likit

·         Nasty Juice Cush Man premium likit

·         Nasty Juice Hippie Trail premium likit

·         Nasty Juice Asap Grape premium likit

·         Nasty Juice Slow Blow premium likit

·         Nasty Juice Trap Queen premium likit

·         Nasty Juice Fat Boy premium likit

·         Nasty Juice Ballin Hippie Trail premium likit

·         Nasty Juice Shisha Double Apple premium likit

·         Nasty Juice Shisha Salt Grape Raspberry premium likit

·         Nasty Juice Shisha Salt Lemon Mint premium likit

Görüldüğü üzere her damak zevkine uygun aromaya sahip çeşitleri bulunan Nasty Juice premium likit bu sebeple elektronik sigara tutkunları tarafından en çok kullanılan ve en çok tercih edilen premium likit markaları arasında yer almaya devam etmektedir.

Nasty Juice Premium Likit Özellikleri

Nasty Juice premium likit çeşitleri bakımından 70 vg ve 30 pg oranına sahip premium likitler olduğundan bahsetmek gerekir. Bunun yanı sıra benzersiz aromalarıyla farklı nikotin oranlarına sahip çeşitleriyle her elektronik sigara tutkununa özel olarak üretilen bu ürünler ülkemizde de yoğun talep gören premium likit çeşitleri arasında yer almaktadır. Bu sebeple premium likit tavsiye arayan kişilere ilk olarak Nasty Juice premium likit markası önerilmektedir.

Sektördeki diğer premium likit markalarında olmayan gazoz aroması, kuş üzümü suyu aroması gibi özel lezzetlere de kapıları aralayan Nasty Juice premium likit baş döndürücü aromaları ile elektronik sigaradan alınan keyfi katlamaya devam etmektedir. En kaliteli ve %100 orijinal Nasty Juice premium likit ürünlerini web sitemiz aracılığıyla uygun fiyatlardan sipariş edebilirsiniz.