Menu
Your Cart

Dinner Lady Premium Likit

Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 20 (1 Sayfa)

Dinner Lady

Dinner Lady Likit

Türkiye'de satışa sunulan %100 ithal premium likit markarları arasında, elektronik sigaraya ilk başlayan kişilerden bu alanda deneyimli kullanıcılara kadar oldukça geniş bir alanda tercih edilen Dinner Lady premium likit markası, bu yoğun talebe en iyi karşılık veren ürünleri ve çeşitleriyle popülerliğini sürdürmektedir. Dinner Lady premium likitleri, benzersiz aromaları ve yoğun buhar performansına sunduğu müthiş katkı ile elektronik sigara deneyimini bir üst seviyeye taşımak için herkes tarafından ilk tercih olarak görülmektedir.

Son derece lezzetli aromalarıyla dikkat çeken Dinner Lady premium likit ürünleri ayrıca kolay taşınabilir şişeleri ve sızdırmaz ambalajları ile özellikle sık sık seyahat eden kişilerin yanlarında taşımaları gereken likitleri kolay bir şekilde taşıyabilmelerini sağlamaktadır. Dinner Lady premium likitleri 70 VG ve 30 PG oranına sahip olmanın yanı sıra limonlu tart aroması ile tatlandırılmıştır. 30 ml küçük şişesi ile ultra taşınabilirlik özelliği sunan Dinner Lady, bu sebeple elektronik sigara tutkunlarının gözdesi olmaya devam etmektedir.

Dinner Lady Premium Likit Çeşitleri Nelerdir?

Premium likit tavsiye ve önerileri hakkında araştırma yapan elektronik sigara tutkunlarının özellikle internet platformu üzerinde en çok karşılaştıkları ithal premium likit üreticisi markalardan biri de muhakkak Dinner Lady olmaktadır. Bugüne kadar piyasaya sunduğu yüksek kaliteli ürünleri ve benzersiz aromalarıyla oldukça geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran Dinner Lady premium likit markası ayrıca her damak zevkine uygun aroma zenginliği ile de e-sigara kullanıcıları tarafından tercih edilmeye devam etmektedir. Web sitemiz aracılığıyla da %100 orijinal olarak satışa sunulan, son yıllarda elektronik sigara kullanıcıları tarafından en çok satın alınan bazı Dinner Lady premium likit çeşitleri şunlardan oluşmaktadır:

·         Dinner Lady Guava premium likit

·         Dinner Lady Berry Tart premium likit

·         Dinner Lady Rice Pudding premium likit

·         Dinner Lady Apple Pie premium likit

·         Dinner Lady Blackberry Crumble premium likit

·         Dinner Lady Orange Tart premium likit

·         Dinner Lady Summer Holidays - Cola Shades premium likit

·         Dinner Lady Limonlu Tart Aromalı premium likit

·         Dinner Lady Heaven premium likit

·         Dinner Lady Strawberry Ice Salt premium likit

·         Dinner Lady Tuck Shop Lemon Sherbets Salt premium likit

·         Dinner Lady Tuck Shop Sweet Fusion Salt premium likit

·         Dinner Lady Tuck Shop Watermelon Slices Salt premium likit

·         Dinner Lady Strawberry Custard premium likit

·         Dinner Lady Summer Black Orange Crush - Siyah Frenk Üzümü ve Portakal premium likit

·         Dinner Lady Summer Strawberry Bikini premium likit

Daha pek çok aroma çeşidini elektronik sigara sevenlerin beğenisine sunan Dinner Lady, her bir premium likit ürününde kalitesini kanıtlamış olarak müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

En Uygun Dinner Lady Premium Likit Fiyatları

Benzersiz aromalarının yanı sıra elektronik sigara kullanıcılarına taşınabilirlik vadeden şişeleriyle de satışa sunulan Dinner Lady premium likit aromaları, bu alanda tecrübeli olsun ya da olmasın e-sigara kullanıcıları tarafından dört dörtlük görülen elektronik sigara likidi olmaya devam etmektedir. Özellikle Avrupa'daki pek çok elektronik sigara likidi otoritesinin en çok satan premium e-likit olduğunu belirttiği Dinner Lady, ülkemizde de en çok satılan markalardan biri olarak öne çıkmayı başarmaktadır.

Web sitemiz aracılığıyla %100 orijinal ve açılmamış ambalajında satışa sunulan Dinner Lady premium likit ürünleri, Türkiye'nin dört bir yanına hızlı kargo teslimatı ile güvenilir bir şekilde ulaştırılmaktadır.