Menu
Your Cart

İptal Ve İade Koşulları

Lütfen İADE/SORUN/ŞİKAYET gibi durumlarda destek talebi sistemimizi kullanınız. 

WhatsApp sipariş hattımıza yazmayınız. Farklı personeller bakmaktadır. Sipariş hattının size yardım etme yetkisi yoktur!

Destek talebi sistemine buradan ulaşabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

1) Ürünüm bozuldu (Teslim aldıktan sonra 1 hafta içerisinde) yardımcı oluyor musunuz?

- Evet ilk 1 hafta için iade/değişim konusunda yardımcı oluyoruz. Bozulan ürünü önce tarafımıza kargoluyorsunuz düşürme/kırılma/kullanıcı hatası gibi durumlar söz konusu değilse yardımcı oluyoruz.

2) Ürünüm bozuldu (Teslim aldıktan 1 hafta sonrasını aşmış sürelerde) yardımcı oluyor musunuz?

- Paket içerisinde garanti belgesi vardır fakat resmi olarak ithalatı olmadığı için Türkiye de distribütörü yoktur ve herhangi bir geçerliliği yoktur. Firma garantili olarak gönderilmektedir satın almış olduğunuz ürünlerde 7 gün iade değişim hakkınız bulunmaktadır. İade değişim şartlarını yukarıda belirtilmiştir. 7 günden sonra bozulan sorun yaratan ürünler için maalesef iade/değişim şansınız bulunmamaktadır. Kişisel olarak tamir ettirmekle yükümlüsünüz. Alışveriş yapan tüm kullanıcılarımız bunun farkında olarak alışveriş yapmalıdırlar. Türkiye deki tüm e-sigara şirketlerinde maalesef durum böyledir. Bi garantileri bulunmamaktadır ilgili markaların.

3) Cihazım likit sızdırıyor/sıçratma yapıyor yardımcı oluyor musunuz?

- Sıçratma sorunu kullanım hatasıdır, iade değişim kapsamına girmemektedir.

- Likit akıntısı coil ve kullanım şeklinden kaynaklıdır iade ve değişim kapsamına girmemektedir.

4) Kartuşum çatladı yardımcı oluyor musunuz?

- Kartuş çatlama problemi yüksek watta kullanmak ile, yanlış likiti tüketmek ile alakalıdır. İade/değişim kapsamına girmemektedir.

5) Yanlış coili/kartuşu almışım değiştirebilir miyim?

- Eğer ürün açılmamış kapalı kutusunda ise değişimde yardımcı oluyoruz. Açıp denemişseniz ve müşterinin kendi hatası ise bu ürünü satın almak maalesef açılmış ürünü tekrar satamayacağımız için yardımcı olamıyoruz. Lütfen doğru coili satın alın. Yanlış aldıysanız bile ürünü açmadan boyutları ile algılamaya çalışın yada bizlere danışın.

6) Likit tadını beğenmedim değiştirebilir miyim?

- Herkesin damak tadı farklı olduğu için maalesef bu konuda yardımcı olamıyoruz. Lütfen seveceğinizi düşündüğünüz aromalarda likit tercih etmeye çalışın.

7) Cihazın performansını beğenmedim değiştirebilir imiyim?

- Maalesef bozuk olmadığı sürece değişimi konusunda yardımcı olmuyoruz. Bozuk olması halindede ilk 1 hafta ile sınırlıdır bu garanti kapsamı.

8) Salt likit tüketmesi gereken cihaza normal likit kullanıp (cihazım bozuldu/coilim yandı/kartuşum çatladı) gibi durumlarda kullanıcı hatasıdır. Hiçbirinin iade/değişimi konusunda yardımcı olmuyoruz.

9) Normal likit tüketmesi gereken cihaza salt likit kullanıp (cihazım bozuldu/coilim yandı/kartuşum çatladı) gibi durumlarda kullanıcı hatasıdır. Hiçbirinin iade/değişimi konusunda yardımcı olmuyoruz.

10) Cihazı/likiti/coili hiç açmadım değiştirebilir miyim?

- Elbette ürün tekrar satılabilirliğini yitirmemişse iade alabiliyoruz.

BİLGİLENDİRME - Elektronik sigaralar garantilimidir?

Paket içerisinde garanti belgesi vardır fakat resmi olarak ithalatı olmadığı için Türkiye de distribütörü yoktur ve herhangi bir geçerliliği yoktur. Firma garantili olarak gönderilmektedir satın almış olduğunuz ürünlerde 7 gün iade değişim hakkınız bulunmaktadır. İade değişim şartlarını yukarıda belirtilmiştir. 7 günden sonra bozulan sorun yaratan ürünler için maalesef iade/değişim şansınız bulunmamaktadır. Kişisel olarak tamir ettirmekle yükümlüsünüz. Alışveriş yapan tüm kullanıcılarımız bunun farkında olarak alışveriş yapmalıdırlar. Türkiye deki tüm e-sigara şirketlerinde maalesef durum böyledir. Bi garantileri bulunmamaktadır ilgili markaların.

Satın alınan her üründe bu şartlar kabul edilmiş sayılmaktadır. Herhangi bir hukuksal süreçte bu maddelerin kabul edildiği adli mercilere bildirilmektedir.

Küfür,Hakaret ve iftira gibi durumlarda şirket avukatımız tarafından gerekli işlemler gerçekleştirilmektedir.