Menu
Your Cart

Elektronik Sigara Kılıfı (KILIF SATIŞIMIZ DURDURULMUŞTUR. TEKRAR STOKLARA GELMEYECEKTİR!)

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Elektronik Sigara Kılıfı

Elektronik sigara koruma kılıfları, sahip olduğunuz elektronik sigara cihazınızı tüm dış etkenlerden korumaya yarayan koruyucu silikon kılıf çeşitlerinden oluşmaktadır. Günümüzde hemen hemen herkesin sahip olduğu akıllı telefonların koruma kılıfları ile aynı mantıkta üretilen bu ürünler sayesinde elektronik sigaralarınız, düşme, çarpma ve diğer darbelere karşı daha dayanıklı hale gelmektedir. Elektronik sigara kılıfı ile e-sigara cihazlarınızı daha güvenilir bir şekilde uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Elektronik sigara kılıfları çeşitli markaların göz alıcı tasarımlarıyla satışa sunulmaktadır. Her ne kadar birbirinden farklı renklerde ve desenlerde elektronik sigara kullanıcılarının beğenisine sunulan bu ürünler tasarım itibarıyla çeşitlilik göstermiş olsalar da üretiminde kullanılan hammadde ve materyal bazında birbirleri ile benzerlik göstermektedir. Genel itibarıyla birinci sınıf kalitede antibakteriyel malzemeden üretilen elektronik sigara silikon fiyatları, optimum düzeyde tutuş ve ergonominin yanı sıra elden kaymama özelliği ile e-sigara kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir.

Elektronik Sigara Kılıfları Ne İşe Yarar?

Elektronik sigara koruma kılıfı, ürünlerin adından da anlaşıldığı üzere uzun bir kullanım ömrüne sahip elektronik sigara cihazlarının daha uzun yıllar güvenli bir şekilde kullanılmasında etkili olmaktadır. Nitekim günümüzde akıllı telefonlarda olduğu gibi benzer bir görev üstlenen elektronik sigara kılıflarının özellikle silikon materyalden üretilen modelleri, elektronik sigaraların düşme, çarpma ve diğer dışsal darbelere karşı daha dayanıklı olmasını sağladığı gibi en optimum düzeyde koruma da sağlamaktadır.

Elektronik sigara kullanımının giderek artmasıyla birlikte özellikle elektronik sigara kullanımına yeni başlayan kişiler tarafından tercih edilen bu ürünler, koruma amacının dışında tüm e-sigara kullanıcılarına pek çok alanda avantajlar sunmasıyla da faydalı olmaktadır. Bu avantajlar şunlardır:

·         Her ne kadar elektronik sigaralar kullanıcılarının optimum düzeyde eline oturması ve elde durması için ergonomik olarak tasarlanmış olsalar da kimi modellerde e-sigara kullanan kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu sebeple elektronik sigaranın herkes için en ideal tutuş seviyesinde olmasında kaydırmaz silikon materyalden üretilen elektronik sigara kılıfları büyük rol üstlenmektedir.

·         Elektronik sigaranın darbelere ve düşmelere karşı korunmasının yanı sıra sıvı temasından da korunmasında önemli derecede etkisi bulunan elektronik sigara kılıfları, günümüzde en çok tercih edilen e-sigara ekipmanları ve aksesuarlarından biridir.

·         Elektronik sigaranızın yalnızca size özel olmasında ve kişisel tarzınızı yansıtmasında etkilidir. Sizi yansıttığını düşündüğüz renk, desen ve materyallere sahip elektronik sigara kılıfları ile sıradan elektronik sigara kullanıcılarından farklılaşmanız mümkün olmaktadır.


Elektronik Sigara Kılıfı En Uygun Fiyatlar

Türkiye'nin dört bir yanına güvenilir kargo teslimatıyla ulaştırılan elektronik sigara kılıflarında birbirinden uygun fiyatlarla cazip seçenekler sunulmaktadır. Sahip olduğunu elektronik sigara cihazına birebir derecede uyumlu, potluk yapmayan ve dayanıklı elektronik sigara kılıflarına web sitemiz aracılığıyla ulaşabilir, cazip fiyat avantajlarından yararlanarak sık tasarıma sahip elektronik sigara kılıflarından dilediğinizi anında satın alabilirsiniz.

Başka yerde bulamayacağınız fiyatlardan satışa sunulan elektronik sigara kılıfı deri ve diğer materyallerden üretilen dayanıklı ürünlerdir. Uzun kullanım ömrüne sahip bu ürünler, her türlü düşme, darbe ve sıvı teması gibi konularda elektronik sigara cihazınızı üst düzey korumaya aldığının bilinmesi gerekir. Kullanım ömrünün uzun olması için tamamen gerçek deri ve silikon materyallerden üretilen elektronik sigara kılıfları %100 orijinal olarak sizlere sunulmaktadır.

Kapalı Ambalajlı Sıfır Ürün

Elektronik sigara kılıfı envanterimizde birbirinden farklı çeşitlerle siz müşterilerimizin beğenisine sunulan tüm elektronik sigara kılıfları tamamen sıfır ürün olup, hiç açılmamış jelatinli kutularda muhafaza edilmektedir. Web sitemiz aracılığıyla satın aldığınız tüm elektronik sigara modelleri hızlı ve güvenilir bir şekilde adresinize teslim edilir.