Menu
Your Cart

Vaporesso Coil

Gösterilen: 1 ile 28 arası, toplam: 28 (1 Sayfa)

Vaporesso Coil

Vaporesso e-sigara coil modelleri, tüm Vaporesso modelleri ile uyumlu olması sebebiyle tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yoğun ilgi görmektedir. Elektronik sigara endüstrisinde geniş bir pazar payına sahip olan Vaporesso, ülkemizde en fazla tercih edilen e-sigara üreticisi markalardan biri olarak öne çıkmaktadır. Bu nedenle tüm Vaporesso ürünlerine yoğun ilgi olduğu gibi Vaporesso coil ürünlerine de yoğun miktarda ilgi gösterilmesi mümkündür.

Coiller belirli kullanım ömrüne sahip parçalardır. Eğer coilin değişimine dikkat edilmediği takdirde elektronik sigaradan alınan deneyimi çok olumsuz etkileyecek durumlarla karşılaşılması kaçınılmaz olmaktadır. Bu noktada Vaporesso coil değişimi yapmayan kullanıcılar, hangi model cihaza sahip olurlarsa olsunlar, elektronik sigaradan alacakları keyfi çok büyük oranda kaybedeceklerdir. Bu yüzden coil değişiminin zamanında yapılmasına dikkat edilmelidir.

Coil Değişimi Nasıl Yapılır?

Coil değişiminin yapılmasında iki farklı yöntem kullanılmaktadır. Bunlardan ilki hazır coilleri kullanarak pratik ve bir o kadar zahmetsiz işlemler sayesinde coilleri değiştirmektir. Bir diğeri ise coil sarımı yaparak atomizerin içindeki coilin tellerinin yeniden şekillendirilip yenilenmesi işlemlerinden oluşmaktadır. Ancak coil sarımı, elektronik sigara dünyasında profesyonel olmayanlar tarafından yapılmaması gerektiği sık sık hatırlatılan bir durumdur. Çünkü elektronik sigarada kullanılan atomizere uygun coil teli veya pamuk seçilmediği takdirde atomizere ciddi zararlar verilme riski bulunmaktadır. Bu sebeple elektronik sigara sektöründe yeterli deneyime ulaşana kadar müşterilere hazır coil kullanmaları tavsiye edilmektedir.

Elektronik sigara sektöründe Vaporesso hazır coil ürünleri ile Vaporessoe e-sigara kullanıcılarına kolaylıklar sunulmaktadır. Vaporesso en çok tercih edilen ve en kaliteli elektronik sigara markalarından biri olduğu için bu alanda müşterilerine de kaliteli ve uzun kullanım ömrüne sahip değiştirilebilir coiller sağlamaktadır.

Coil Neden Yanar?

Elektronik sigara dünyasına ilk adımını atmak isteyen kişilerin merak ettiği konulardan biri de coil yanması sorunudur. Coilin neden yandığını kavramak oldukça basittir. Elektronik sigarada likidin buhara dönüştürülmesini sağlayan ateşleme sisteminin bir üyesi olan coiller, ateşleme tuşuna basıldığında cihazın pilinden güç alarak ısınmaya başlamaktadır. Isınan coil aldığı elektrik akımı sayesinde emici maddeyi de ısıtmaya başlamaktadır. Emici maddenin atomizer içinde bulunan likidi buhara dönüştürmesi de bu sayede meydana gelmiş olmaktadır. Atomizerin içindeki coilin ısınması likit olduğunda çok yüksek seviyelere çıkmadan kontrol altına alınmaktadır.

Elektronik sigara içindeki likit buharlaşıp solunduğu zaman emici madde olan pamuk bir miktar kurumaktadır. Fakat coilin etrafında e-likit olduğu için emici madde her zaman ıslak kalmaktadır. Emici maddede likit olmadığı ya da pamuğun yeterince ıslanmadığı durumlarda ateşleme tutuşan basıldığında ve coil ısındığında oluşacak ek ısıyı soğuracak yeterli sıvı bulunmadığı durumda coilin sıcaklığı giderek artmaktadır. Bu durumda coil aşırı ısınınca da yanması kaçınılmaz olmaktadır.

Coilin Yandığı Nasıl Anlaşılır?

Coil değişim zamanının geldiği ilk olarak coilin yanmasıyla anlaşılmaktadır. Coilin tamamen yanıp yanmadığını farkına varmak çok zor olmayacaktır. Çünkü yanık coil tadı hemen hemen bütün elektronik sigara tutkunları tarafından tecrübe edilebilmiştir. Eğer atomizerin içinde yer alan coil az miktarda yanmışsa daha hafif bir yanık tadıyla karşılaşılmaktadır. Ancak coil çok ciddi miktarda yanmışsa bu durumda likitten çok kötü yanık tadı gelecektir. Öte yandan elektronik sigaradan alınan buhar performansının da ciddi anlamda gözle görülür düşüş yaşadığı ortaya çıkmaktadır.

Vaporesso Coil Çeşitleri Nelerdir?

İnternet üzerinden faaliyet gösteren firmamızın hizmetlerinden yararlanarak sahip olduğunuz Vaporesso marka e-sigara cihazınızda kullanabileceğiniz coil çeşitlerine anında ulaşabilirsiniz. Vaporesso coil çeşitleri uygun fiyatlarla Türkiye'nin her yerine kargo ile gönderilmektedir.

Vaporesso markalı elektronik sigaralarınız için en uygun fiyat ile GT Coil satın alabileceğiniz, aynı gün kargo ve kapıda ödeme imkanı ile sipariş verebileceğiniz bir kategoridir.

Vaporesso Revenger Coil ,Vaporesso Revenger X Coil ,Vaporesso Switcher Coil ,Vaporesso Swag Coil ,Vaporesso Polar Coil ,Vaporesso Luxe Coil , Vaporesso revenger Mini Coil,Vaporesso Revenger Go Coil ,Vaporesso Armour Pro Coil,Vaporesso Tarot Baby Coil ve iç atomizer siparişini hemen verin.