Menu
Your Cart

Smok Coil

Gösterilen: 1 ile 36 arası, toplam: 81 (3 Sayfa)

Smok Coil

Smok e-sigara coil parçası, elektronik sigara kullanıcılarının en çok kullandığı ve zaman zaman tedarik ettikleri ürünlerin başında gelmektedir. Çünkü elektronik sigarada pek çok görevi yerine getiren atomizerin kalbi konumunda bulunan coiller, hem işlevsel bakımdan hem de e-sigara kullanımından alınan keyif bakımından çok büyük öneme sahip parçaların başında gelmektedir. Smok coil ürünleri de e-sigara markaları arasında en bilineni ve popüleri konumunda olan Smok markasının tüm modellerinde kullanılan bir parçadır.

Coil temel görevi bakımından bir elektronik sigaradan alınacak buhar kalitesini ve aromatik lezzeti optimum düzeyde tutmada çok büyük görevler üstlenmektedir. Zira elektronik sigarada coilin değişimine gereken özen gösterilmediği takdirde hem alınan buhar kalitesinde gözle görülür bir düşüş yaşanması hem de aroma tadının yanık ve lezzetsiz gelmesi kaçınılmaz olmaktadır. Bu yüzden Smok coil kullananlar da zamanı geldiğinde diğer tüm e-sigara kullanıcıları gibi coillerinin düzgün bir şekilde değiştirilmesini sağlamaktadır.

Coil Nedir?

Elektronik sigara dünyasına ilk defa adım atanların hakkında bilgi sahibi olmak istediği konuların başında coil nedir sorusu gelmektedir. E-sigara kullanımının giderek arttığı ülkemizde coilin de sık sık internet üzerinde gündeme gelmesi kaçınılmaz olmaktadır. Bu sebeple coilin e-sigara kullanıcıları arasında çok yaygın bir şekilde dile getirildiği görülmektedir.

Kısaca açıklamak gerekirse coil, atomizerin içinde yer alan ve pamuk ile tel gibi parçalardan oluşan bir yapıdır. Elektronik sigaradan alınan buharın kalitesinde çok etkilidir. Çünkü atomizerin içindeki likidin pamuk yardımı ile ısıtılarak buhara dönüştürülmesini sağlamaktadır.

Hazır Coillerin Avantajları Nelerdir?

Günümüzde pek çok e-sigara üreticisi elektronik sigara parçaları arasında yer alan coillerin üretiminde hem hazır coilleri hem de kullanıcılar tarafından yeniden sarılabilen özellikteki coil çeşitlerini piyasaya sürmektedir. Ancak son yıllarda hazır coiller, e-sigara tutkunları tarafından daha çok tercih edilmektedir. Çünkü bu coillerin kendi içinde pek çok avantajı bulunmaktadır. Hazır coillerin değişimi çok daha pratiktir. Hazır coil değişimi yapmak isteyen elektronik sigara tutkunları, özellikle internet üzerinden temin ettikleri coilleri zamanında değiştirerek elektronik sigaradan aldıkları keyifleri uzun bir süre daha devam ettirebilmektedir.

Öte yandan coil sarımı çok daha zahmetli ve bilgi isteyen bir süreçtir. Elektronik sigara dünyasında yeteri kadar deneyime ulaşamamış kullanıcılar için çok sancılı ve zahmetli olan bu sürecin yerine hazır coil değişimi çok daha pratik olduğu için günümüzde pek çok e-sigara kullanıcısı tarafından tercih edilmektedir.  Hazır e-sigara coil modelleri zamandan tasarruf yapmanızı sağlamaktadır. Bu sayede e-sigara çok daha kısa ürede kullanıma hazır bir hale gelmektedir. 

Coil Ne Zaman Değiştirilmelidir?

Elektronik sigara kullanıcılarını en çok merak ettiği konulardan biri de coil değişim zamanıdır. Coiller her ne kadar kullanıma bağlı farklı ömürlere sahip olsa da genel olara 1 ya da 2 haftada bir olacak şekilde coil değişiminin yapılması gerekmektedir. Coil değişim zamanını en net belirleyen faktör ise e-sigara buhar performansında gözle görülür düşüş yaşanması ve likit aromasının yanık tadına sahip olmasıdır.

Smok Coil Çeşitleri Nelerdir?

İnternet sitemizin geniş ürün yelpazesi içinde kullandığını Smok e-sigara cihazınıza en uygun coilleri bulabilirsiniz. Uygun fiyat seçeneklerinden ve indirim kampanyalarından yararlanmak için firmamızın internet sitesini sık sık ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanı sıra firmamız üzerinden Türkiye'nin her yerinde kapıda ödeme seçeneği ile satışa sunulan Smok coil çeşitleri şunlardan oluşmaktadır:

·         Smok V8 Baby mesh coil

·         Smok Nord coil

·         Smok V8 X baby coil

·         Smok V12 Q4 Coil

 

Smok Alien Kit Coil,Smok H-Priv 2 Coil ,Smok I-PRİV Coil ,Smok Mag Kit Coil ,SMOK MAJESTY KİT Coil ,SMOK Q Box Coil ,Smok Vape Pen 22 Coil ,Smok X - PRİV Coil ,Smok G-PRIV Coil ,Smok OSUB Coil ,Smok ProColor Coil ,SMOK Stick V8 Coil ,Smok GX 2/4 Coil ,Smok Marshal Coil ,Smok AL85 Coil ,SMOK Stick M17 Coilleri ve daha nice smok elektronik sigara modelinin iç atomizer burada!

Ekstra olarak ise; Smok X baby Coilleri, Smok Tfv12 Prince Coilleri , Smok TFV8 Baby Coilleri ve Smok Big Baby Coilleri bu kategoride listelenmekte.

Her marka ve modele uygun smok coillerinin listelendiği bu kategorimizde tüm coiller %100 orjinal ve en uygun fiyat garantisi ile satılmaktadır.