Menu
Your Cart

Eleaf Coil

Eleaf Coil

Eleaf elektronik sigara coilleri, özellikle Eleaf iStick Pico modeli e-sigara cihazı kullanan elektronik sigara tutkunlarının bir numaralı tercihleri arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra Eleaf i Just S, Eleaf Melo, gibi markanın en çok tercih edilen cihazlarına da uyumlu Eleaf coil çeşitleri yoğun ilgi görmektedir. Kaliteli malzemeden üretilen Eleaf coilleri sayesinde standart coillere göre daha uzun kullanım ömründen yararlanarak uzun süreli tatmin edici buhar performansına ulaşmak mümkün olabilmektedir.

Eleaf elektronik sigara sektöründe uygun fiyatlı ve kaliteli cihazlarıyla adından sıkça söz ettirmeyi başaran ve pek çok Avrupa ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de kendine geniş bir kullanıcı kitlesi bulan markalar arasında yer almaktadır. Eleaf coil çeşitleri birbirinden farklı ohm değerleri ile ayrılmaktadır. Bu sayede daha güçlü enerjiye sahip e-sigara cihazlarında ve atomizerlerde cihaza uygun coil seçimi yapılması gerekmektedir. Eleaf Coil 0.3 ohm ve 0.5 ohm çeşitlerinin yanı sıra 0.75 ohm modelleri ile de e-sigara tutkunları tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Eleaf Coil Ne Zaman Değiştirilmelidir?

Coillerin yanması, elektronik sigara tutkunlarının en çok karşılaştıkları temel problemler arasında yer almaktadır. Elektronik sigaradan alınan keyfin ve aromadan alınan lezzetin üzerinde doğrudan etkisi bulunan coil yanması, deneyimli veya e-sigara dünyasına ilk defa girmiş olması fark etmeksizin tüm elektronik sigara kullanıcılarının başına gelen bir durumdur. Eğer coilin yanmasından sonra zamanında değişim yapılmazsa, düşük buhar performansı ve ağzını yakan sevimsiz tadın yanı sıra elektronik sigaranın iç atomizeri de mahvolmaktadır. Bu durumda da e-sigara kullanıcısı hiç hesapta olmayan yeni masraflarla yüzleşmek zorunda kalmaktadır.

Eleaf coil değişimi işlemlerinde olduğu gibi coilin değiştirme zamanını iyi ayarlamak ve coil değişimini zamanında gerçekleştirmek gerekmektedir. Eleaf coil değişiminin en önemli belirtisi coilin yanmasıdır. Ancak coilin tamamen yanmadan değiştirilmesi hem e-sigaradan alınan buhar ve aroma keyfinin olumsuz durumla karşılaşmamasına hem de e-sigara atomizerine herhangi bir zarar gelmesinin önüne geçmede etkili olmaktadır. Bu yüzden coilin yanıp yanmadığını anlaşılması gerekmektedir.

Coilin Yanıp Yanmadığı Nasıl Anlaşılır?

Coil, atomizerlerde tel ve pamuktan oluşan ve likidin buharlaştırılma işleminden sorumlu olan kısımdır. Bu yüzden elektronik sigaradan alınan buhar kalitesinde doğrudan önemlidir. Dolayısıyla buhar kalitesinde her zamanki performansa göre birtakım olumsuz belirtiler görüldüğü vakit coil değişim zamanının yaklaştığı düşünülmesi gerekmektedir. Öte yandan coilin yanıp yanmadığının anlaşılmasında en belirgin unsur, ağızda oluşan yanık tadıdır. Atomizerin içinde ısınan coil ıslanan emici maddeyi de ısıtmaktadır. Bu sayede likidin buhar olması sağlanmaktadır. Eğer coil yanmışsa hem likit üzerinde yanık tadı oluşacağı için bu tat buhara da geçecektir. Dolayısıyla Eleaf hazır coil değişimimin zamanı geldiğinin belirtisidir. Elektronik sigara kullanıcıları arasında hazır coiller son yıllarda daha çok tercih edilmektedir. Eleaf markasının da kullanıcılarına sunduğu hazır coil çeşitleri bulunmaktadır.

Eleaf Coil Çeşitleridir?

İnternet üzerinden faaliyetlerini sürdüren firmamızın Türkiye'nin dört bir yanına kapıda ödeme seçeneği ile elektronik sigara sektöründeki bütün markalarının ürünlerini ulaştırdığı gibi Eleaf coil çeşitlerini de e-sigara tutkunlarının beğenisine sunmaktadır. Firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde yer alan Eleaf coil çeşitleri şunlardan oluşmaktadır:

·         Eleaf C2 Coil 5'li paket 0.3 ohm (Pico X Coil)

·         Eleaf ECR sarımlık RBA coil

·         Eleaf Dual Coil 0.25 ohm 5 li paket

·         Eleaf Coil 5li paket 0.75 ohm

·         Eleaf Coil 5li paket 0.3 ohm

·         Eleaf Coil 0.5 ohm

·         Eleaf Coil 0.3 ohm

Eleaf iJust 2 Coil
Eleaf ijust 2 mini Coil
Eleaf istick pico Coil
Eleaf melo 2 Coil
Eleaf melo 3 Coil
Eleaf melo 3 mini Coil
Eleaf İjust S Coil 
Eleaf iJust One Coil