Menu
Your Cart

Aspire Coil

Aspire Coil

Aspire marka elektronik sigaralarınıza uyumlu tüm BVC,Nautilus,Clearomizer gibi bir çok çeşit Aspire Coil'ler burada listelenmektedir.

Aspire Coillerinde en çok tercih edilen ve kullanılan atomizer olan Nautilus Mini ve Nautilus 2 coillerini ve

Aspire K1, Aspire CE5, Aspire CE5-S, Aspire ET-S, Vivi Nova, vivi Nova-S, Vivi Nova-S cam, Mini Vivi Nova, Mini Vivi Nova-S, Mini Vivi Nova-S cam, Maxi gibi modellere uyumlu coilleri burada bulabilirsiniz.

Aspire elektronik sigara coili, elektronik sigara dünyasında en çok tercih edilen kaliteli markaların arasında yer alan Aspire markasının pek çok e-sigara cihazına uyumlu olarak üretilmektedir. Bu sayede 1 veya 2 haftalık coil değişim zamanı geldiğinde elektronik sigara tutkunları kolay bir şekilde Aspire Coil değişimi yaparak, e-sigara cihazlarından yine eski performansı alabilmektedir.

Aspire coil modelleri genellikle 1.8 Ohm değeri ile elektronik sigara kullanımında nargile çekimi adı verilen yoğun buhar performansı isteyen e-sigara tutkunları tarafından tercih edilmektedir. 1.8 Ohm derecesinde en yüksek buhar performansına imza atan Aspire Coil ürünleri, bu performans katkısının yanı sıra kolayca değiştirilebilir olması sebebiyle de e-sigara tutkunlarını en çok tercih ettiği kaliteli ürünler arasında yer almaktadır. Ayrıca Apire'nin kendine özgü BVC teknolojisi ile üretilen coil modelleri, bu sayede diğer markaların atomizerlerine göre çok daha uzun ömürlü olmaktadır. Taban monteli atomizerler arasında yer alan Aspire coil değişimi sanılanın aksine oldukça basittir.

Aspire Coil Nedir?

Elektronik sigara dünyasına ilk defa adım atan müşterilerin en çok merak ettiği konuların başında yer alan coil parçasını kısaca açıklamak gerekirse, coil olarak adlandırılan bu parçalar, e-sigarada buhar performansına etki eden atomizerlerin kalbini oluşturmaktadır. E-sigara piyasasında atomizerlerin sarımı için özel olarak üretilen pamuk ve tellerle kullanıcı tarafından sarılabilen modellerin yanı sıra hazır coil adıyla da satışa sunulan Aspire coil çeşitleri özellikle Aspire e-sigara cihazlarına sahip kullanıcıların en çok tercih ettiği kaliteli ürünlerdir.

Aspire Coil Avantajları Nelerdir?

Hazır coil sınıfında satışsa sunulan Aspire coil avantajları bakımından da özellikle e-sigara kullanmaya yeni başlayan, yeteri kadar deneyimi olmayan kullanıcıların ilk tercihi olmaktadır. Hazır coil RBA atomizerlere göre çok daha avantajlıdır. Çünkü 1 ya da 2 haftada bir değişmesi gereken coillerin hızlı ve pratik bir şekilde değiştirilmesini sağlamaktadır. Öte yandan RBA coillerde coil sarımı yapmak ancak çok profesyonel e-sigara tutkunları tarafından icra edildiğinden elektronik sigara kullanmaya yeni başlayan kimselere hazır coil kullanmaları önerilmektedir.

Coil sarımı ciddi anlamda deneyim ve birikim isteyen bir konudur. Çünkü coil sararken hangi pamuğun ve hangi telin tercih edilmesi gerektiği konusunda detaylı bilgilere ve tecrübeye sahip olmayan kimseler, kötü buhar elde etmenin yanı sıra elektronik sigara cihazında geri dönüşü mümkün olmayan ciddi hasarların meydana gelmesine de neden olabilmektedir. Mod gövdenin ya da e-sigara cihazının söz konusu sebeplerden ötürü herhangi bir zarar görmemesi için özellikle elektronik sigara sektöründe deneyimli olmayan kullanıcıların mutlaka Aspire hazır coil ürünlerini tercih etmeleri tavsiye edilmektedir.

Aspire Coil Kullanıcı Yorumları

İnternet üzerinde Aspire coil yorumları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen e-sigara tutkunları, bu yorumlar sayesinde elektronik sigara kullanımında kolaylıklardan ve avantajlardan yararlanmak istemektedir. Söz konusu yorumlar incelendiğinde özellikle Aspire coil kullananların hazır coil avantajlarından yararlandıkları için çok memnun olduklarını görmek mümkündür. Bununla birlikte üretiminde BVC teknolojisi kullanılan Aspire coilleri standart coillere göre çok daha uzun kullanım ömrüne sahiptir. Bu sebeple aşırı tüketimde yani yoğun elektronik sigara kullanımında dahi 10 güne rahatlıkla varan performans ortaya koymaktadır.

Aspire Coil Fiyatları

İnternet üzerinden faaliyetlerini sürdüren firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde Aspire coil çeşitlerini de bulabilirsiniz. Aspire coil fiyatları konusunda en uygun fırsatların yer aldığı firmamızın indirim kampanyalarından yararlanarak siz de Aspire elektronik sigaranızı ilk günkü performansına kavuşturabilir, yoğun buhar keyfinizi yanmamış aromanızla sürdürebilirsiniz.