Menu
Your Cart

Elektronik Sigara

Gösterilen: 1 ile 36 arası, toplam: 402 (12 Sayfa)

Türkiyede en güvenilir ve en hızlı kargo ile elektronik sigara ve ürünlerini gönderen buharkeyf sizlere elektronik sigara hakkında kısa ama net bilgiler sunmaktadır.Daha önce elektronik sigara hakkında duymadığınız ve sorduğunuz tüm sorulara aşşağıdaki makalemizden yanıtlar bulabilirsiniz.

Elektronik Sigara, tütün sigarasını bırakmak için üretilen alternatif bir üründür.Son zamanlarda ise elektronik sigara kullanımı oldukça artmıştır, bunun en büyük nedeni ise e sigara içeriğinin hem temiz olması hemde tütün sigarasından daha az toksik zehir bulundurmasıdır.Elektronik sigaraların içeriğindeki nikotin oranını kendiniz belirlediğiniz için daha güvenilir bir ürün olmaktadır.Ayrıca elektronik sigara, ekonomik olarakda tütün sigarasından daha avantajlı ve tasarruflu bir üründür.Elektronik sigara tütün sigarasında bulunan zift,katran ve diğer zehirler gibi zararlıları barındırmaz.Bu nedenle tütün sigarasının zararlarından ve kötü kokusundan olumsuz etkilenenler için oldukça kullanışlı bir alternatif olarak elektronik sigara karşımıza çıkmaktadır.Ağız tadınıza uygun, kendi kullanımıza ayarlanabilir şekilde bir elektronik sigara siparişi vererek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.


Neden Buharkeyf ?

Neden buharkeyf'den elektronik sigara almalısınız? bu soruyu oldukça duyuyoruz hemen cevaplıyalım.Buharkeyf 2017'den itibaren kurulmuş ve bugüne kadar 500.000 Sipariş teslim etmiş türkiyenin en büyük elektronik sigara ve likit satıcısı firmadır.Sizlere güven ve kaliteli ürünler satmaktayız, Destek taleplerinizi hemen cevaplamaktayız.Sattıktan sonra cevaplamayan sitelerden değiliz.

Canlı destek hattımızla mesai saatleri içerisinde dilediğiniz gibi konuşabilir, aklınıza takılan soruları kolayca sorabilir ve cevap alabilirsiniz.Ayrıca Ticket sistemimiz sayesinde satış sonrası herhangi bir sorun yaşadığınızda sorununuzu bizlere iletebilir ve çözüm arayabilirsiniz.

Türkiyede böyle hizmet veren başka elektronik sigara sitesi varmı ? biz bilmiyoruz.

Ürünü satın aldıktan sonrada desteğimizi müşterilerimizden çekmeyerek üstün hizmet sunmaya çalışıyoruz.

Daha önce kullanan birisi varsa çevrenizde onlarada sorabilirsiniz :)Bizleri tercih etmeden önce şu linke tıklayarak daha önce bizden alışveriş yapmış müşterilerimizin resimlerine ulaşabilirsiniz.

https://buharkeyf01.net/musterilerimizden-gelen-yorumlar


Elektronik Sigara Nedir?

Elektronik sigara, kullanıcıya nikotinli veya nikotinsiz buhar sunan elektronik bir alettir. Çalışma prensibi, içinde nikotin, propilen glikol veya gliserol, aroma ve katkı maddeleri bulunan bir sıvıyı, batarya ile çalışan basit bir atomizer vasıtasıyla ısıtarak, solunmaya hazır buhar formuna ulaştırmasıdır.

Elektronik sigara yani e sigara ürünleri, geleneksel tütün sigarası hissi veren ama içerik olarak çok daha zararsız olan bir alternatif üründür.Sigaranın zararlarından ve sigara belasından kurtulmak isteyenlerin ilk seçeneğidir.Mod ve atomizer olarak iki bölümden oluşur.Mod bölümüne pil veya batarya gelir ayrıca cihazın ekranıda bu bölümdedir gereken tüm ayarları mod üzerinden yapılmaktadır.Atomizerde ise coil rezidansı ve likit tankı bulunmaktadır.Sigaraya nazaran daha az maliyet ve tasarruf şansı sunan elektronik sigara ürünleri, çok daha uygun fiyatlara gelmektedir.

Atomizerde bulunan coil, pamuktaki likiti ateşliyerek buhar olarak dışarı vermektedir, kullanıcılar bu buharı çekerek nikotin ihtiyaçlarını giderirler.

Cihazınıza uyumlu likitleri ise cihazınınız modeline göre satın almanız gerekmektedir.

Normal elektronik sigaralar likit kullanırlar fakat pod ve pufflar salt likit kullanır.(Cihazların özelliklerinden hangisi olduğunu anlayabilirsiniz)


Elektronik Sigaranın Tarihi ve İcadı

Elektronik sigaranın tarihi ve icadı, Çinli bir farmakolog olan Hon Lik tarafından 2003 yılında gerçekleştirildi. Hon Lik, babasının sigara kaynaklı hastalık nedeniyle hayatını kaybetmesi üzerine, sigara alışkanlığı ve zararlarını azaltmayı amaçlayan bir ürün geliştirmeye karar verdi. İcat ettiği elektronik sigara, likit nikotini ısıtarak buhar haline getiriyor ve böylece kullanıcılara sigara içme deneyimini sunuyordu. Bu icadın patentini alan Hon Lik, elektronik sigarayı dünya genelinde tanıtmayı başardı ve hızla popülerlik kazandı.


En Çok Kullanılan Elektronik Sigara Modelleri ve Markaları

Türkiyede ilk olarak piyasaya çıkan elektronik sigara markaları dışında sonradan çıkan markalar daha popülerdir.Bu markalar, Smok,Vaporesso,Uwell,Voopoo markalarıdır.

Sitemizde elektronik sigara kategorilerinden sırasıyla tüm markalara ulaşabilir ve tüm modellere göz atabilirsiniz.

En çok satan markaları sıralarsak şu şekildedir;

İlk sırada smok ve smok ürünleri gelmektedir; Smok Nord,Smok Nord 2 , Smok Nord 4, Smok Alien,Smok nord 5 vs

Smoktan sonra ise Uwell Markası en çok satanlar arasındadır.

Uwell markasında ise en çok satılan ürünler, Koko serisi,Uwell caliburn serisi ve G Serisi ürünlerdir.

Eğer elektronik sigaraya yeni başlıyor iseniz tercih etmeniz gereken ürünü youtube,google gibi mecralarda iyice araştırarak satın almanızı öneriririz.


Elektronik Sigara Fiyatları Nedir?

Elektronik sigaraların fiyatları daha çok marka ve model olarak değişmektedir.Güncel ve daha yeni teknolojili bir e sigara daha pahalı olmasına rağmen eski modeller daha ucuzdur.Büyük elektronik sigaralar ve e sigara çeşitleri 1000TL ile 3500TL arasında iken pod elektronik sigara fiyatları daha uygun olmaktadır 500TL ile 2000TL arasındadır.
Beğendiğiniz ve özellikleri daha gelişmiş cihazlar her zaman daha pahalı olmaktadır.Kullanılan yedek parçalarda cihazın fiyatından önemli olabilmektedir.
Yedek parçalarda ise, kırılan atomizer yada kartuşun yenisinin fiyatı veya eskiyen coilleri değiştirmek istediğinizde yenisini kolayca bulabileceğiniz bir modeli tercih etmeniz önerilir.


Elektronik Nargile Nedir?

Elektronik sigaranın yanı sıra kullanıcılarımız elektronik nargile modelleride sormaktadırlar.Aslında bu terim elektronik sigaranın aynısıdır.Fakat daha büyük cihazlara elektronik nargile denilebilmektedir.Yoğun buhar ve aroma ile kullanıcılar tütün nargilesi yerine elektronik nargile kullanarak daha az sağlık riski ile karşılaşmaktadır.

Yoğun buhar arayan nargile kullanıcıları için, elektronik sigara kategorimizde bulunan büyük cihazları incelemelerini tavsiye etmekteyiz.Büyük mod'lar sayesinde daha büyük buhar bulutları oluşuturulabilen bu cihazlar nargile gibi hem pahalı değillerdir hemde kullanışları oldukça kolay ürünlerdir.

Kafelerde veya evinizde hazırladığınız nargilenin uğraştırıcı olduğunu biliyoruz, bu nedenle uygun fiyata elektronik nargile alarak sizde kolayca ve hızlıca nargile keyfi sürebilirsiniz.


Yeni Pod Mod Elektronik Sigara Ürünleri

Pod sistemler, yeni nesil elektronik sigara cihazlarıdır ve eski nesil vape cihazlarından daha küçük, taşınabilir ve kullanımı kolaydır. Pod sistemleri, genellikle içerisinde salt likit (nikotin tuzları olarak da bilinir) bulunan değiştirilebilir kartuşlar veya "pod"lar kullanır. Bu sistemler, başlangıç düzeyindeki kullanıcılar ve geleneksel sigaralardan elektronik sigaralara geçmeyi düşünenler için popülerdir.

Elektronik sigara kategorimizde bu yeni nesil pod mod sistemleri kolayca satın alabilirsiniz.


Puff Bar Kullan at elektronik sigaralar

Yeni dünyada en kolayı ve hızlı seçenekleri insanlar oldukça sevmektedir, Puff ürünleri tek kullanımlık veya bellir bir çekim gücüne göre üretilen bittikten sonra ise atılması gereken yeni nesil elektronik sigaralardır.Bu puff ürünleri, 5000 - 10000 çekim güçlerine sahip olabilir ve yeniden sarj edilebilir cihazlardır.Enfes aromalara ve muhteşem bir hissiyata sahiptirler.Puff elektronik sigaralar bu anlamda hiç bir zahmeti olmayan ve sadece kutudan çıkartılarak direk kullanıma başlanabilir bir üründür.

Bu ürünlere Kullan at bölümünden ulaşarak en uygun fiyata puff bar ürünleri %100 orjinal olarak satın alabilirsiniz.


Bu makale bilgilendirme amaçlı 7 senelik uzman ekibimiz tarafından hazırlanmıştır,hazırlanma tarihi ise: 01.11.2023